Balinamasis dantų kremas VELYM

VLM

Balinamasis dantų kremas VELYM

Kaip buvo sukurtas dantų kremas VELYM

Arktinės ekspedicijos metu ekspedicijos dalyviai pastebėjo, kad vietinių gyventojų dantys yra balti, gražūs ir sveiki, nors jie neturi dantų pastos ir dantų šepetėlio. Taip pat pastebėjo, kad jie kramto tam tikrą augalą, t. y. Islandijos kerpę. Vėliau šis augalas buvo parvežtas į žemyną ir atlikti laboratoriniai tyrimai. Įvertinus gautus rezultatus, mūsų laboratorijoje buvo sukurta
veiklioji medžiaga BIOLYCON, o Islandijos kerpė, kartu su ežuole tapo šios medžiagos pagrindiniais sudedamaisiais elementais.

 

 

Aktyvūs komponentai:

 • Rūgštis, pagaminta iš Islandijos kerpių turi neparastų balinamųjų bei antibakterinių savybių, be to, šalina dantų apnašas ir padeda atstatyti natūralų dantų baltumą, neleidžia daugintis blogosioms bakterijoms, vystytis ėduoniui, stabdo akmenų susidarymą ir stiprina
  imuninę sistemą.
 • ECHINACINA B, gaunama iš ežiuolės šaknų jau ištisus amžius naudojama žaizdoms ir infekcinėms ligoms gydyti. Ežiuolė naudojama ir dėl jai būdingo uždegimą mažinančio poveikio.
 • Ksilitolis turi antibakterinį / anti-mikrobinį poveikį ir saugo dantis. Jis suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą bei skatina dantų remineralizaciją. Tyrimai rodo, kad ksilitolis sumažina streptococcus mutants (S. mutants) bakterijų kiekį ir pieno rūgštį, kurią gamina bakterijos. Ši rūgštis ardo dantų emalį ir neleidžia vykti remineralizacijai. Remineralizacija – tai kai dantų emalis praranda mineralus. Ksilitolis yra veiksmingesnis nei fluoras apsaugant dantis nuo karieso.

Sudėtyje yra natrio fluorido ir natrio monofluorofosfato ( 1450 ppm F)
Be šių komponentų BIOLYCON sudėtyje yra daugybė natūralios kilmės medžiagų, kurios tarpusavyje veikia sinergetiškai, viena kitą papildo ir sustiprina šių medžiagų poveikį.
Visi veikliosios medžiagos BIOLYCON komponentai sukurti mūsų laboratorijoje ir pasižymi unikaliomis savybėmis, kurių neturi kitos dantų pastos.
Dantų kremo VELYM sudėtyje yra neįkainojamo
Pydmonto mėtų aliejaus.

Kuo dantų kremas VELYM skiriasi nuo įprastinių dantų pastų?
Įprastinių dantų pastų pagrindinis sudedamasis elementas yra kreida. Kreida yra šveičiamoji medžiaga, kuri dantų valymo metu subraižo dantų emalį ir jį pašiaušia. Prie tokio pašiaušto dantų emalio lengviau prilimpa apnašos. Apnašos nėra visiškai nuvalomos. Likusi apnašų dalis ant dantų
emalio sukietėja, todėl formuojasi dantų akmenys, atsiranda dantų emalio mikro-įtrūkimai ir susidaro palankios sąlygos ėduonies vystymuisi.

Dantų kremo VELYM sudėtyje šveičiamosios medžiagos nėra, nes tinkamai susmulkintas kvarcas nebraižo ir negadina dantų emalio.
Įprastinėse dantų pastose, o ypač balinamosiose naudojamas didelis šveičiamųjų medžiagų ir agresyviųjų chemikalų kiekis, kuris kenkia dantų emalio struktūrai. Tuo tarpu dantų kremo VELYM aktyvioji-balinamoji medžiaga pagaminta iš 100 proc. natūralios kilmės medžiagų.

 • be šveičiamųjų medžiagų (abrazyvo)
 • be peroksido
 • be parabenų
 • be SLS (sodiumlaurylsulfato)
 • be glitimo
 • be dažiklių

Atliekant tyrimus pastebėta, kad fluoras geriausiai pasisavinamas, kai suderinama natrio fluorido ir kvarco abrazyvo sistema.
VELYM nekeičia burnos pH, kadangi šio kremo formulė sukurta atsižvelgiant į tai, kad:

 • dėl per didelio rūgštingumo atsiranda nedidelių dantų emalio įtrūkimų ir susidaro palankios sąlygos mikroorganizmų poveikiui bei dantenų uždegimui.
 • Silpnai šarminis pH skatina dantenų ligų židinių atsiradimą.

Naudojimas:
Dantų kremas VELYM sukurtas kasdieniai dantų priežiūrai. Šį dantų kremą galima ir rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną.
Dantų kremas VELYM naudojamas taip pat, kaip ir įprastinė dantų pasta. Vienam dantų valymui naudokite žirnelio dydžio kiekį. Kremą dėkite ant sauso dantų šepetėlio ir valykite dantis ne trumpiau kaip vieną minutę.
Dantis valykite ryte ir vakare.
Dantų kremo VELYM poveikis yra ilgalaikis, todėl po rytinio dantų valymo visą dieną jus lydės dantų švarumo pojūtis.

Vaikai dantų kremą VELYM gali naudoti su tėvų priežiūra, kad valantis dantis vaikas nenurytų dantų kremo.